Preskoči navigaciju

Ljetni turnir Škole šaha

Povodom završetka ovogodišnje Škole šaha i početka ljetne stanke, organizirali smo turnir polaznika Škole. Turniru se odazvalo čak 25 djece, čime smo u potpunosti popunili kapacit naših klupskih prostorija. Nakon 7 kola napete borbe, 1. mjesto sa uvjerljivih 6.5 bodova, osvojio je Marko Majerić. Sa 5 bodova na diobi 2. - 6. mjesta našli su se Noa Kaurić, Borna Mihoković, Ljudevit Miliša, Ivano Rumen i Danijel Kovačić. Prema dodatnim kriterijama 2. mjesto pripalo je Noi, a 3. Borni.

Za najbolje smo osigurali medalje, a za sve koji su se odazvali turniru mali poklončić. Izuzetno nam je drago vidjeti napredak polaznika naše Škole šaha, da ostvaraju prve pobjede i rejting bodove.

Zahvaljujemo svim roditeljima polaznika na potpori i trenerima Škole šaha Bruni Erendi i Matiji Zadravcu na organizaciji.