Preskoči navigaciju

ŠK Končar osvojio brzopotezno prvenstvo Hrvatske u konkurenciji IV. liga

(s lijeva na desno: Marko Sučec, Krešimir Skrbin, Bruno Pavčević i Ruža Pukić)

Nakon završetka ligaških natjecanja, u Zagrebu je održano ekipno brzopotezno prvenstvo Hrvatske za 2023. godinu. U konkurenciji 31 kluba, Končar je ostvario odličan ukupan plasman na 8. mjestu što je bilo dovoljno za uvjerljivo osvojenu titulu prvaka u konkurenciji četvrto ligaša!

Klub je pretstavljalo šestero naših članova Krešimir Skrbin, Boris Dugandžić, Bruno Pavčević, Bruno Erenda, Marko Sučec i Ruža Purkić. Najbolji pojedinačni rezultat ostvario je Bruno Pavčević s osvjenih 11.5/13 bodova. Ovaj turnir služit će kao odlično zagrijavanje za Europsko prvenstvo u ubrzanom i brzopoteznom šahu, gdje će ŠK Končar imati ćak 5 predstavnika.

Ukupne rezultate možete pronaći ovdje.